У зв’язку з проведенням планових робіт буде виключатися світло:

1) 02.02.2015 р. з 9:00 до 17:15 по вул. Братів Лясковців;
2) 09.02.2015 р. з 9:00 до 17:15 по вул. Гольшанських;
3) 10.02.2015 р. з 9:00 до 17:15 по вул. Вокзальна, частково вул. Володимирська;
4) 05.02.2015 р. з 9:00 до 17:15 по вул. Червоний Хрест, вул. Прирічкова;
5) 06.02.2015 р. з 9:00 до 17:15 по вул. вул. Залізнична, вул. Гагаріна, вул. Травнева;
6) 11.02.2015 р. з 9:00 до 17:15 по вул. Миру.

 

Правда, давалося його прийняття міським депутатам дуже важко, як і вирішення інших питань порядку денного, що виносилися на розгляд позачергової (40-ої) сесії.

Перш за все, депутати, після звучання Державного гімну, вшанували пам'ять загиблих захисників України та мирних жителів, які стали жертвами російського агресора, хвилиною мовчання. Зауважу, що сесія проходила у дуже напруженій обстановці, а деякі депутати постійно висловлювали своє невдоволення з тих чи інших міркувань. Зокрема, це стосувалося затвердження відсоткових ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості (котрі згодом затвердили зі змінами та доповненнями), встановлення місцевих податків та зборів.

Ми щодня стикаємося з цією проблемою. Мова йде про сміття. Щодня ми маємо з ним справу. Купуємо навіть невеличкий товар в упаковці - і вже від нього утворюється сміття. Далі цей пакувальний папір відправляємо в смітник або ж у сміттєвий бак. І подальша його доля мало кого цікавить. Нас абсолютно не обходить його подальша доля, бо ми намагаємося його не помічати. Проте не помітити це сміття довкола себе може лише людина незряча. А, оскільки Бог нам дав можливість бачити, то не помічати довкола себе купи сміття ми можемо лише завдяки людській байдужості.

Напевно, вже всі стомилися від розмов на тему руху українського суспільства до цивілізованої Європи. Розумію. Але таких розмов не уникнути. Особливо, що стосується питання формування сучасної європейської суспільної свідомості щодо поводження з твердими побутовими відходами.

Відповідно до ст.ст. 42, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова Адам Кузьмич скликає 27 січня 2015 року позачергову сорокову сесію Дубровицької міської ради шостого скликання. Пленарне засідання відбудеться 27 січня 2015 року о 15:00 в залі засідань міської ради. Депутатські комісії будуть працювати з 26 січня 2015 року з 15:00 в приміщенні міської ради.

Три Голодомори, що їх зазнала Україна під час панування комуністичного режиму, — це найжорстокіші заплановані злочини в історії людства. Ніякі війни та нищення народів не зрівняються з масштабністю виморювання українського населення, що жило в країні з найродючішими ґрунтами, на землі своїх предків, які одними з перших освоїли рільництво і зуміли завдяки праці на землі домогтися достатку. Таку страшну сторінку в нашій історії ми не маємо права забути. Сучасна молодь дуже приблизно розуміє, чим були Голодомори для українського народу. На жаль. На пряме питання говорять щось стандартно-абстрактне. Відійшли покоління які могли коротко і яскраво пояснити трагедію з емоціями очевидців. Є книги, фільми, статті. Але, живого спогаду вони ніколи не замінять.

Виконавчий комітет Дубровицької міської ради протягом останніх років сприяв у проведенні святкування Хрещення Господнього в м. Дубровиця. Так мало і бути в цьому році, але за не сприятливих погодних умов  доїхати до озера «Кемпа» не можливо. Вода вийшла з берегів р. Горинь чим перешкоджає проїзду.

З давніх-давен купання на Водохреща зцілює та загартовує, зміцнює та додає сил на увесь рік! Аби святкування не перетворилося на лихо, просимо дотримуватися основних правил перебування на водоймищі та моржування:

Враховуючи те, що з 1 січня 2015 року набрала чинності частина третя статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», якою передбачено, що у разі відсутності плану зонування або детального плану території, зміна цільового призначення та передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється, зміна цільового призначення та виділення земельних ділянок для будівництва індивідуального житлового будинку на даний час не можливо.

Прийміть найщиріші вітання з Хрещенням Господнім! Свято хрещення дано нам для того, щоб ми по-новому поглянули на світ навколо нас, повірили в його чистоту і прийняли в серце його красу. Нехай це світле свято відведе від Вас всі печалі, скорботи і погані думки, змиє святою водою всі гріхи. Щоб цей день подарував Вам добро і теплоту, відвів печалі й сумні думки. Зі святом!

З найкращими побажаннями,
міський голова А. Кузьмич

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Дубровицької міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за спеціальністю не менше 1 року, які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з персональним комп’ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: