Старости

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Населений пункт

Примітка

Контакти

1.

Гольц Степан Миколайович

Сварицевичі, Зелень, Лісове, Озерськ

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2.

Кузін Віктор Павлович

 

Селець, Ясинець, Лютинськ, Мочулище, Крупове, Острівці

 


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3.

Щур Роман Харитонович

Трипутня, Вільне, Грані, Залішани, Кривиця, Літвиця, Нивець, Грицьки, Працюки

 


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4.

Дашук Микола Павлович

Берестя, Орвяниця, Соломіївка, Кураш

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

5.

Белаш Олена Миколаївна

Бережниця, Білаші, Підлісне, Осова

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

6.

Жакун Наталія Петрівна

Колки, Заслуччя, Порубка, Велюнь, Загребля

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

7.

Олексієвець Віктор Миколайович

Залужжя, Великі Озера, Великий Черемель, Різки, Шахи, Бережки, Узлісся

 


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

                                                                   Діловоди

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Населений пункт

Примітка

Контакти

1.

КАЛЮХ Тамара Григорівна

Берестя

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2.

ЖМУРА Дмитро Васильович

Бережки

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3.

ВЕРЕС Людмила Улянівна

Бережниця

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4.

САВИЧ Тетяна Миколаївна

Великі Озера

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

5.

ЯСАК Наталія Миколаївна

Велюнь

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

6.

ЖАКУН Наталія Максимівна

Залужжя

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

7.

ОЛЕКСІЄВЕЦЬ Наталія Леонідівна

Колки

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

8.

ЛОГВІН Наталія Василівна

Лісове

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

9.

ЛАСКЕВИЧ Лілія Андріївна

Лютинськ

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

10.

ГУЗОВЕЦЬ Марина Йоносівна

Мочулище

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

11.

РУДА Тетяна Йосипівна

Нивецьк

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

12.

КОВАЛЬЧУК Ніна Степанівна

Осова

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

13.

ПОЛЄШКО Галина Петрівна

Сварицевичі

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

14.

КРИШТАЛЕВИЧ Світлана Анатоліївна

Селець

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

15.

БУТКЕВИЧ Наталія Миколаївна

Соломіївка

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

16.

ЧАЙКОВСЬКИЙ Петро Андрійович

Трипутня

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.